Jeugd & Jongeren

Niets is zo lekker als sporten en bewegen. En daarom proberen we op allerlei manieren je te laten voelen hoe leuk het is. Zo kun je wekelijks op jouw schoolplein meedoen met Kicks! na School. En ook in de vakantie zijn er activiteiten met VakantieKicks!

Ben je wat minder goed in sporten en bewegen of vind je het spannend. Dan kun je je aanmelden voor Special Gym of Extra Bewegen.
Weet je nog niet welke sport je wilt doen? Dan kun je je via Sjors Sportief inschrijven voor kennismakingslessen bij een vereniging of sportaanbieder.
De buurtsportcoaches kunnen je hier natuurlijk ook bij helpen.

Naast al deze activiteiten verzorgen de buurtsportcoaches ook het bewegingsonderwijs op meerdere scholen in Uden.

Ben je al ouder en ga je naar het voortgezet onderwijs. Dan is er heel veel te doen in het MC van het jongerenwerk. Alle activiteiten die zij aanbieden vind je op www.inuje.nl.

Wil je in contact komen met de buurtsportcoaches?
Kijk dan hieronder naar de contactgegevens.

Buurtsportcoaches Onderwijs & Sport:

Kevin de Wolff | k.d.wolff@SSNB.nl

Margot van de Rakt | m.v.d.rakt@SSNB.nl

Britt van Hooff | b.v.hooff@SSNB.nl

Wendy Heijnes | w.heijnes@SSNB.nl

Jeanne van de Leest | j.vandeleest@kiemuden.nl

Giel Chatrou | g.chatrou@kiemuden.nl


Buurtsportcoach Jongerenwerk:

Pieter Poorts | pieter@compass-uden.nl