Hoofdcontent

Jeugd & Jongeren

Niets is zo lekker als sporten en bewegen. En daarom proberen we op allerlei manieren je te laten voelen hoe leuk het is. Vanuit het programma Kicks! beweegt je organiseren we naschoolse sportactiviteiten waar je gratis aan mee kunt doen. En ook als je bewegen en sporten je minder makkelijk afgaat helpen we je. Alles over Kicks! na School, VakantieKicks! en Kicks! Gym lees je hier!

Weet je nog niet welke sport je wilt doen? Dan kun je je via Sjors Sportief inschrijven voor kennismakingslessen bij een vereniging of sportaanbieder. De buurtsportcoaches kunnen je hier natuurlijk ook bij helpen.
Naast al deze activiteiten verzorgen de buurtsportcoaches ook het bewegingsonderwijs op meerdere scholen in Uden.

Voor jongeren op het voorgezet onderwijs is er heel veel te doen in het MC van het jongerenwerk. Alle activiteiten die zij aanbieden vind je op www.inuje.nl.

En natuurlijk kun je zelf contact leggen met de buurtsportcoaches:

Buurtsportcoaches Onderwijs & Sport:
Kevin de Wolff | k.d.wolff@SSNB.nl
Margot van de Rakt | m.v.d.rakt@SSNB.nl
Britt van Hooff | b.v.hooff@SSNB.nl
Thijs van den Elzen | t.v.d.elzen@SSNB.nl
Peter de Louw | p.d.louw@SSNB.nl
Jeroen Meijs | j.meijs@SSNB.nl
Giel Chatrou | g.chatrou@kiemuden.nl

Buurtsportcoach Jongerenwerk:
Pieter Poorts | pieter@compass-uden.nl