GUUS beweegt je

Mondriaanplein 18
5401 HX Uden
NL60RABO0337650349

Hulp nodig?
Telefoon: 06-82685026

Hoofdcontent

Team GUUS beweegt je

Het team GUUS beweegt je bestaat uit programmaregisseurs en buurtsportcoaches.
De programmaregisseurs zijn elk verantwoordelijk voor de programmalijnen.
De buurtsportcoaches staan in contact met de inwoners van Uden, Volkel en Odiliapeel. Zij zorgen in hun rol als makelaar voor een match tussen vraag en aanbod en voeren diverse activiteiten uit.

Britt van Hooff

Vervangend Coordinator / Programmaregisseur

M: b.v.hooff@ssnb.nl

 

Bernadet Schutter

Programmaregisseur

b.schutter@ssnb.nl

Bas Herps

Programmaregisseur

M: b.herps@ssnb.nl

Anne van Melis

Buurtsportcoach Sociaal Domein | Uniek Sporten

M: a.v.melis@ssnb.nl
T: 06-41759616

Margot van de Rakt

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: m.v.d.rakt@ssnb.nl

Eline van de laar

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

e.v.d.laar@ssnb.nl

Kevin de Wolff

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: k.d.wolff@ssnb.nl

Peter de Louw

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: p.d.louw@SSNB.nl

Thijs van den Elzen

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: t.v.d.elzen@ssnb.nl

Giel Chatrou

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: g.chatrou@kiemuden.nl

Jeroen Meijs

Buurtsportcoach Peuters & Sport

M: j.meijs@ssnb.nl

Frederike Claassen

Buurtsportcoach Stichting Zelo

M: f.claassen@dichterbij.nl