Hoofdmenu

GUUS beweegt je

Markt 145
5401 EJ Uden

Hulp nodig?
Telefoon: 06-82685026

Hoofdcontent

Team GUUS beweegt je

Het team GUUS beweegt je bestaat uit programmaregisseurs en buurtsportcoaches.
De programmaregisseurs zijn elk verantwoordelijk voor de programmalijnen.
De buurtsportcoaches staan in contact met de inwoners van Uden, Volkel en Odiliapeel. Zij zorgen in hun rol als makelaar voor een match tussen vraag en aanbod en voeren diverse activiteiten uit.

Inge Kuipers

Programmaregisseur

Gezond en Actief Wonen
Gezond en Actief Werken
M: i.kuipers@ssnb.nl 
T: 06-21912429

Leny van Gemert

Programmaregisseur

Gezond en Actief Leren
M: l.v.gemert@ssnb.nl
T: 06-23064482

Marielle Zijlstra

Programmaregisseur

Gezond en Actief Meedoen
M: m.zijlstra@ssnb.nl
T: 06-45064757

Margot van de Rakt

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: m.v.d.rakt@ssnb.nl

Britt van Hooff

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: b.v.hooff@ssnb.nl

 

Kevin de Wolff

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: k.d.wolff@ssnb.nl

Peter de Louw

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: p.d.louw@SSNB.nl

Thijs van den Elzen

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: t.v.d.elzen@ssnb.nl

Giel Chatrou

Buurtsportcoach Onderwijs & Sport

M: g.chatrou@kiemuden.nl

Jeroen Meijs

Buurtsportcoach Peuters & Sport

M: j.meijs@ssnb.nl

Anne van Melis

Buurtsportcoach Sociaal Domein | Uniek Sporten

M: a.v.melis@ssnb.nl
T: 06-41759616

Leon van Geel

Buurtsportcoach V&K

M: l.v.geel@ssnb.nl

Pieter Poorts

Buurtsportcoach Jongeren

M: pieter@compass-uden.nl

Frederike Claassen

Buurtsportcoach Stichting Zelo

M: f.claassen@dichterbij.nl